Najczęściej zadawane pytania

  1. Jak dobrać rozmiar Pet Pada?

Zaobserwuj, jak najczęściej śpi Twój pies. Zwinięty w kłębek? Jak bajgiel? Może rozciągnięty jak bagietka paryska? Aby dobrać rozmiar pada, należy dokonać podstawowych pomiarów, co najlepiej zrobić, kiedy pies śpi w konkretnej pozycji. Jeśli jednak mamy do czynienia z wyjątkowo czujnym pupilem, takie podchody mogą okazać się niemożliwe. Wtedy po prostu zmierz go od czubka nosa do nasady ogona. Jeśli Twój psiak to typ bajgla, wybierz pad o mniejszej długości, jeśli typ bagietki, warto zdecydować się na większy pad. 

 

  1. Co, jeśli nie trafię z rozmiarem?

Żaden problem, po prostu skontaktuj się z nami. Po konsultacji odeślij pada na nasz adres, a my wyślemy Ci odpowiedni rozmiar. Jeśli kupiłaś/kupiłeś zbyt duże legowisko i potrzebujesz mniejszego, zwrócimy Ci różnicę w cenie pomniejszoną o koszt wysyłki. Jeśli z kolei  kupiłaś/kupiłeś zbyt małe legowisko i potrzebujesz większego, musisz opłacić różnicę w cenie oraz koszt wysyłki. 

 

  1. Co, jeśli mój pies nie polubi Pet Pada od razu?

Nie spiesz się, być może twój pupil potrzebuje trochę więcej czasu na zaakceptowanie nowego legowiska. Możesz próbować samemu siadać na padzie i zapraszać psa na głaski, pokazując mu, że jest super. Ostrzegamy jednak, że nasze pady są wyjątkowo wygodne! Możesz także użyć legowiska przy trenowaniu komendy „leżeć” lub „zostań na padzie”. Na pewno warto położyć pada w miejscu, w którym Twój pupil najczęściej śpi. 

 

  1. Co, jeśli Pet Pad się ubrudzi?

Jeśli plama jest świeża, wystarczy przetrzeć pad wilgotną szmatką. Wierzchnia warstwa pokrowca to materiał wodoodporny, więc wilgoć nie przeniknie do wnętrza. Jeśli jednak ściereczka nie wystarczy, konieczne będzie pranie. Nie ma tego złego – w końcu brudny pies (a więc i Pet Pad) to szczęśliwy pies! Brudny pokrowiec ściągnij z materaca i wrzuć do pralki, nastaw temperaturę prania na 30°C i włącz lekkie wirowanie. 

 

  1. Wszystkie wzory są piękne, a ja nie mogę się zdecydować. Co zrobić?

To wybór na długo – w końcu nasze pady są wyjątkowo trwałe. Jednak nie ma się co zbyt długo zastanawiać. Najlepiej będzie dobrać odpowiedni rozmiar legowiska, wybrać kilka ulubionych pokrowców i używać ich zamiennie. Na jakie wzory masz ochotę? 

 

  1. Potrzebuję pada o rozmiarach innych niż te dostępne w tabeli. Co zrobić?

Daj nam znać, że potrzebujesz pada o niestandardowych wymiarach. Ustalimy, czego dokładnie Ci trzeba, zaprojektujemy dla ciebie legowisko i wycenimy je indywidualnie. 

 

  1. Dostawa

Wszystkie produkty możesz odebrać osobiście we Wrocławiu. Pady wysyłamy przesyłką kurierską, koce i smakerki możesz także zamówić do paczkomatu. Wysyłka jest darmowa przy każdym zamówieniu powyżej 100 zł. Produkty znajdujące się na stanie wysyłamy w ciągu 48 godzin od zamówienia, a na wysłanie tych, które najpierw musimy uszyć dajemy sobie 7 dni roboczych. 

 

  1. Gwarancja

Nasze pady objęte są 2-letnią gwarancją, która obejmuje wady produktu związane z uszyciem pokrowca lub działaniem zamka, jednak nie w przypadku, kiedy do Twój psiak używa zbyt małego pada. Gwarancja nie obejmuje także uszkodzeń legowiska powstałych na skutek pogryzienia, podrapania lub wykorzystywania niezgodnie z przeznaczeniem. 

 

  1. Ja i mój pieseł nie możemy się doczekać nowego Pada. Jak śledzić zamówienie?

Po zalogowaniu się na swoje konto w naszym sklepie internetowym możesz sprawdzić status zamówienia. Kiedy wyślemy przesyłkę, otrzymasz wiadomość mailową z przydatnymi informacjami oraz linkiem umożliwiającym śledzenie paczki. 

 

  1. Jak zareklamować Pet Pada?

Nie jesteś zadowolona/zadowolony? Chcielibyśmy wiedzieć, co się nie zgadza. Zrób zdjęcia pada i napisz do nas – na pewno jakoś temu zaradzimy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl